Skup aut

Skup samochodów używanych Łódź

Nasza firma specjalizuje się w skupie samochodów używanych w Łodzi i okolicach.

Przyjmujemy auta:

  • sprawne,
  • uszkodzone,
  • bez OC,
  • bez przeglądu,
  • po długim postoju,
  • do poprawek lakierniczych,
  • do poprawek mechanicznych,
  • w dobrym stanie technicznym,
  • po kolizji,
  • po kradzieży.

Skup samochodów używanych Łódź

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem 781 200 287

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zapewniamy szybki dojazd do Klienta, odbiór pojazdu lawetą, legalną umowę sprzedaży oraz płatność gotówką.

Wszystkie elementy w samochodzie mają określoną trwałość, dlatego „młody” samochód jest sprawny i gotowy do jazdy. Gdy natomiast ma już kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt lat, dalsze jego użytkowanie przestaje być możliwe. Uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim korozja nadwozia i podwozia powodują, że żadna stacja diagnostyczna nie dopuści już takiego pojazdu do ruchu. Pozostaje wtedy pożegnać się z naszym towarzyszem podróży i odprowadzić go do miejsca wiecznego spoczynku. Polecamy naszą firmę, która zajmuje się skupem auto używanych.

Skup samochodów używanych w Łodzi - jakie auta przyjmujemy?

Wiele starych pojazdów ostatnie lata swojego życia spędziło w stanie niesprawności technicznej. Nie jest to jednak dla nas problemem. Dysponujemy lawetami, którymi możemy odebrać auto z miejsca wskazanego przez klienta. Na miejscu sporządzona zostanie legalna umowa sprzedaży, a za pojazd zapłacimy gotówką. Jeżeli pojazd jest uszkodzony, to również nie stanowi żadnej przeszkody. Nasz skup aut używanych w Łodziposiada lawety, które są w stanie zabrać nawet pojazd z urwanym kołem. Przyjmiemy także samochody, które nie posiadają już ważnego przeglądu technicznego, a nawet ubezpieczenia OC. Nie trzeba się o nic martwić, załatwimy wszystkie formalności w tym zakresie, a auto będzie mogło bez problemu zostać wyrejestrowane w urzędzie. Oddanie starego pojazdu do skupu to jedna z najlepszych opcji, ponieważ w ten sposób można otrzymać największy zwrot środków, które będziecie mogli np. zainwestować w zakup nowego samochodu.

Skup aut używanych Łódź - kupujemy pojazdy w niemal każdym stanie

Czy posiadacie samochód, który nie jest już potrzebny, ale ma pewne wady i mankamenty, przez co samodzielna jego sprzedaż jest mocno utrudniona? Firma The King bardzo chętnie przyjmie również takie auta, płacąc za nie uczciwą cenę. Mogą być to samochody po długoletnim postoju, wymagające poprawek lakierniczych, blacharskich bądź napraw mechanicznych. Skupujemy także auta całkowicie sprawne i będące w dobrym stanie technicznym. Jeśli więc nie macie czasu, by samodzielnie zajmować się sprzedażą auta, poświęcać czas kupującym, negocjować cenę, to doskonałym rozwiązaniem będzie nasz skup samochodów używanych w mieście Łódź. Przyjmiemy także auta odzyskane po kradzieży, które mogą posiadać rozmaite uszkodzenia, bądź zdekompletowane wyposażenie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem infolinii, która czynna jest przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Możemy dojechać lawetą pod wskazany adres i odebrać sprzedawane auto całkowicie za darmo.

Skontaktuj się z nami!