Złomowanie aut

Złomowanie w Łodzi

Skupowanie uszkodzonych i powypadkowych pojazdów przez profesjonalne stacje demontażu, pozwala ich właścicielom na odzyskanie części pieniędzy wydanych na samochód. Według analiz rynkowych branża ta jest ogromna, a liczba demontowanych oraz złomowanych pojazdów wynosi, aż około 1,2 miliona rocznie!
Większość z nich poddawana jest procesowi recyklingu motoryzacyjnego, który ma na celu między innymi ochronę środowiska.

Złomowanie aut Łódź - kto komu płaci?

Co do zasady to właściciel samochodu dostaje pieniądze za swój wrak. Wysokość kwoty zależy od wagi samochodu. Zazwyczaj waha się ona w okolicach 300-500 zł.

Ale uwaga! Jeśli auto nie będzie kompletne, czyli jego masa będzie mniejsza niż 90 proc. masy nowego pojazdu, to stacja demontażu może pobrać opłatę od właściciela. Opłata nie może być wyższa niż 10 zł za każdy brakujący kilogram.

Jak widać złomowanie samochodu może przynieść korzyści. Nie dość, że pozbędziemy się pojazdu, którym najczęściej nie da się już bezpiecznie jeździć, to jeszcze uda nam się odzyskać chociaż trochę pieniędzy. Pamiętajcie jednak, by koniecznie przestrzegać wszystkich procedur i zgłosić zezłomowanie do odpowiedniego wydziału komunikacji. Złomowanie aut Łódź - skorzystaj z naszej oferty!

Jeśli masz dość swojego obecnego samochodu, ponieważ irytuje Cię fakt, że większość czasu stoi u mechanika, czy też po prostu nie opłaca Ci się już wydawać pieniędzy na niepotrzebne naprawy, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, jakim będzie złomowanie auta lub oddanie na skup. Jest to świetna alternatywa dla osób, którym nie chce tracić czasu na sprzedaż samochodu, zwłaszcza kiedy szanse szybkiej sprzedaży są niewielkie. W takim przypadku możesz zwrócić się z inicjatywą do naszej firmy, która zajmuje się złomowaniem takich "wraków". Chętnie Ci pomożemy! Oszczędzisz sobie przy tym czasu i nerwów, a fachowcy zrobią całą robotę za Ciebie oraz przygotują potrzebną dokumentację.

Złomowanie aut w Łodzi

The King - Złomowanie samochodów Łódź - chętnie pomoże Ci rozwiązać ten problem. Ustalimy z Tobą wszystkie formalności związane z pozbyciem się Twojego starego auta. Twój pojazd nie jest na chodzie? Nie musisz się martwić. Mamy w zanadrzu auto-lawetę i oferujemy również dojazdy do klientów. Jeśli chodzi o kwoty, o jakie ubiegać się mogą właściciele samochodów, to są one bardzo różne. Zawsze jednak odzyskasz nieco pieniędzy, które później możesz zainwestować w zakup kolejnego auta. Ciężko jednak stwierdzić jednym słowem, ile tak naprawdę wynosi wartość pojazdu, dlatego cennik jest bardzo uśredniony. Ostateczną cenę klient może poznać po dokładnych oględzinach oraz po sprawdzeniu stanu technicznego. Na cenę w głównej mierze ma wpływ masa auta. Dopiero później jest wyliczana wartość indywidualnie pod każdego klienta, z racji wielu parametrów, na które składa się wycena.

Złomowanie samochodów Łódź - co oprócz tego?

Dodatkowo nasza firma zajmuje się skupowaniem samochodów. Jest to dużym atutem współpracy z nami, ponieważ nie musisz obawiać się o stan swojego pojazdu oraz o to, że go nie przyjmiemy. Na rynku wyróżniamy się tym, iż przyjmujemy samochody w zasadzie w każdym stanie - niesprawne, uszkodzone, czy bez ważnego ubezpieczenia. Tym samym dajemy klientom duży komfort i przy okazji oszczędzamy im czas, ponieważ nie muszą szukać pomocy u innych firm zajmujących się tego typu usługami. Dodatkowo w przypadku skupu aut również dysponujemy auto-lawetą, która jest dostępna 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu, co znacznie zwiększa komfort klienta i ułatwia sprawę związaną z przetransportowaniem zepsutego pojazdu. Do tego zapewniamy legalną umowę sprzedaży, co później usprawnia proces wyrejestrowania auta w urzędzie komunikacji. Oczywiście na samym końcu współpracy wypłacana jest wcześniej ustalona wartość w gotówce na ręce klienta.

Nasza firma w każdej chwili jest gotowa, aby pomóc rozwiązać Twój problem, więc jeśli masz samochód, którego chcesz się pozbyć, nie czekaj i zadzwoń jeszcze dziś, a na pewno Cię wysłuchamy!

Skontaktuj się z nami!