Skup aut Łódź
menu rozwijane
Skup aut Łódź 781 200 287

Skup aut uszkodzonych i powypadkowych - Konstantynów Łódzki

Skup aut The King mieści się na terenie Łodzi, ale skupujemy również samochody z Konstantynowa Łódzkiego. Jeśli potrzebują Państwo sprzedać swój stary samochód to proszę się skontaktować z naszym skupem samochodów! Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodni, a nasz numer kontaktowy to 781200287!

Nasz autoskup przyjmuje samochody z Konstantynowa Łódzkiego:

  • sprawne,
  • uszkodzone,
  • bez OC,
  • bez przeglądu,
  • po długim postoju,
  • do poprawek lakierniczych,
  • do poprawek mechanicznych,
  • w dobrym stanie technicznym,
  • po kolizji,
  • po kradzieży.
Skup aut uszkodzonych i powypadkowych, złomowanie Konstantynów Łódzki

Skup samochodów używanych i powypadkowych z Konstantynowa Łódzkego – dlaczego warto?

Auto skup The King posiada szeroką flotę lawet, dzięki czemu jesteśmy w stanie zająć się skupem samochodów również z Konstantynowa Łódzkiego. Współpraca między nami, a klientem, który chce sprzedać auto od wskazania miejsca spotkania. Po przyjeździe w umówione miejsce sporządzamy z klientem legalną umowę sprzedaży oraz, jeśli klient tego chce, płacimy za jego samochód gotówką. Jeżeli nie mają Państwo pewności czy Wasze auto spełnia wymogi, aby skup mógł je kupić to proszę się nie martwić. Nasz skup samochodów przyjmie każde auto, nawet to po ciężkim wypadku i zapłaci za nie uczciwą cenę.

Skontaktuj się z nami!

Złomowanie aut – Konstantynów Łódzki

Skup samochodów The King oferuje również usługę złomowania aut z Konstantynowa Łódzkiego. Jeśli posiadają Państwo samochód, którego nie można doprowadzić do stanu używalności to złomowanie go jest to oferta dla Państwa. Będą mogli Państwo odzyskać część pieniędzy i przeznaczyć je np. na kupno nowego samochodu. Złomowanie aut również jest korzystne dla środowiska dzięki recyklingowi motoryzacyjnemu.

.

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku złomowania auta np. z Konstantynowa Łódzkiego to właściciel otrzymuje zapłatę, która waha się między 300zł, a 500zł. Wyjątkiem jest samochód niekompletny, czyli taki, który posiada mniej niż 90 procent masy nowego auta. Wtedy stacja demontażu może pobrać os właściciela pojazdu opłatę nie większą niż 10 zł za brakujący kilogram.

Czy Twój stary samochód jest w takim stanie, że nie można go naprawić, bądź jego naprawa jest bardzo nieopłacalna? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami! Zajmiemy się jego złomowaniem, a Ty otrzymasz za niego gotówkę, którą wykorzystasz na co chcesz. Pamiętaj tylko, aby zgłosić zezłomowania auta do odpowiedniego wydziału komunikacji. Złomowanie aut Konstantynów Łódzki - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Skontaktuj się z nami!

Skupujemy auta - całe woj. Łódzkie: