Skup aut Łódź
menu rozwijane
Skup aut Łódź 781 200 287

Skup aut uszkodzonych i powypadkowych oraz złomowanie samochodów - Szadek

Nasz skup samochodów mieści się w Łodzi, ale obsługujemy również klientów z Szadka. Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz doskonała obsługa klienta sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji. Jeśli zastanawiasz się, co zrobić ze swoim uszkodzonym pojazdem, to dobrze trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 781200287. Pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodni.

Nasz autoskup przyjmuje poniższe rodzaje samochodó z Szadka:

  • sprawne,
  • uszkodzone,
  • bez aktualnego OC,
  • bez aktualnego przeglądu,
  • po długim postoju,
  • do poprawek lakierniczych,
  • do poprawek mechanicznych,
  • w dobrym stanie technicznym,
  • po kolizji,
  • po kradzieży.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu samochodów używanych i powypadkowych z Szadka?

Profesjonalna Wycena Pojazdu

Nasza firma podejmuje się skupu pojazdów w każdym stanie technicznym i wizualnym. Dzięki naszej profesjonalnej wycenie otrzymasz sprawiedliwą cenę za swój uszkodzony samochód. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić na darmową wycenę, podczas której nasi eksperci dokładnie ocenią stan pojazdu i zaproponują uczciwą cenę.

Szybki i Bezpłatny Odbiór Pojazdu

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferujemy szybki i bezpłatny odbiór uszkodzonego samochodu. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, nawet w Szadku, nasi pracownicy przyjadą po pojazd i załatwią wszelkie formalności. Dzięki temu nie musisz martwić się logistyką - my zajmiemy się wszystkim.

Sprawny Proces Transakcji

Nasza firma stawia na przejrzystość i sprawność transakcji. Po akceptacji naszej oferty, przystępujemy do finalizacji umowy i wypłacamy uzgodnioną kwotę od razu. Nie ma ukrytych opłat ani niejasnych warunków. Naszym celem jest zapewnienie klientom klarownej i satysfakcjonującej transakcji.

Skontaktuj się z nami!

Złomowanie aut – Szadek

Poza skupem aut, firma The King zajmuje się też złomowaniem samochodów z Szadka. Pomagamy przez to klientom odzyskać część pieniędzy i przeznaczyć je na inne cele. W przypadku złomowania aut np. z Szadka to właściciel otrzymuję zapłatę wahającą się między 300zł, a 500zł.W przypadku jeśli auto posiada poniżej 90% masy nowego samochodu stacja demontażu może pobrać opłatę od właściciela nie większą niż 10 zł za brakujący kilogram.

Jeśli posiadasz stare auto, którego nie można już naprawić tak, aby można było nim bezpiecznie jeździć po ulicy to skontaktuj się z naszą firmą! Zajmiemy się jego złomowaniem, a Ty odzyskasz część pieniędzy. Jedyne o czym musisz pamiętać, to aby zgłosić zezłomowania auta do odpowiedniego wydziału komunikacji. Złomowanie aut Szadek - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Skontaktuj się z nami!

Skupujemy auta - całe woj. Łódzkie: