Skup aut Łódź
menu rozwijane
Skup aut Łódź 781 200 287

Skup samochodów używanych Łódź

Nasz auto skup specjalizuje się w m.in. skupie samochodów używanych w Łodzi i okolicach.

Przyjmujemy do nas auta:

  • sprawne,
  • uszkodzone,
  • bez OC,
  • bez przeglądu,
  • po długim postoju,
  • do poprawek lakierniczych,
  • do poprawek mechanicznych,
  • w dobrym stanie technicznym,
  • po kolizji,
  • po kradzieży.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym auto skupem pod numerem 781 200 287

Nasz skup samochodów używanych jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zapewniamy Państwu szybki dojazd do Klienta, odbiór pojazdu naszą lawetą. Oferujemy Państwu legalną umowę sprzedaży oraz płatność gotówką.

Każda z części samochodowej ma swoją określoną trwałość, dlatego „młody” samochód jest sprawny i gotowy do jazdy. W przypadku kiedy auto ma już kilkanaście, lub czasem nawet kilkadziesiąt lat, jego dalsze użytkowanie staje się kłopotliwe, a niekiedy nawet niemożliwe. Powodem np. tego mogą być uszkodzenia takie jak korozja nadwozia lub podwozia. Tego typu problemy mogą sprawić, że żadna stacja diagnostyczna nie dopuści już takiego pojazdu do ruchu ulicznego. Co wtedy można zrobić? Pozostaje wtedy pożegnać się z naszym towarzyszem podróży i odprowadzić go do miejsca wiecznego spoczynku. Polecam nasz auto skup, który zajmuje się m.in. skupem aut używanych.

Skup samochodów używanych w Łodzi - jakie auta przyjmujemy?

Wiele starych samochodów swoje ostatnie lata spędziło w stanie niesprawności technicznej. Dla nas to żaden problem. Nasz auto skup dysponuje lawetami, dzięki czemu możemy odebrać auto z każdego miejsca, które wskaże nam klient. Kiedy jesteśmy już na miejscu, sporządzamy legalną umowę sprzedaży, a za samochód zapłacimy gotówką. A co w przypadku uszkodzonego auta? Dla nas to również żaden problem. Jak już wspominaliśmy nasz skup aut używanych w Łodzi posiada lawety, co umożliwia nam zabranie pojazdu np. z urwanym kołem. Nasz skup samochodów używanych przyjmuje również auta bez ważnego przeglądu technicznego oraz bez ubezpieczenia OC. Nasz auto skup załatwi wszystkie formalności w tym zakresie, a Twój samochód będzie mógł bez problemu zostać wyrejestrowany w urzędzie. Oddanie starego i używanego auta do skupu samochodów używanych to najlepsza rzecz jaką możesz zrobić. Dzięki temu otrzymasz pieniądze, które będziesz mógł np. zainwestować w zakup nowego samochodu.

Skup aut używanych Łódź - kupujemy pojazdy w niemal każdym stanie

Czy posiadasz auto, którego już nie potrzebujesz, lecz posiada on pewne wady, mankamenty i uszkodzenia, przez które samodzielna jego sprzedaż jest bardzo trudna? Nie przejmuj się! Nasz firma, skup samochodów używanych The King przyjmuje również takie auta, płacąc przy tym uczciwą cenę za nie! Skupujemy nie tylko auta całkowicie sprawne we wzorowym stanie technicznym, ale również m.in. samochody po długoletnim postoju, wymagające poprawek lakierniczych, blacharskich czy napraw mechanicznych. Ale to nie wszystko! Jeśli posiadasz samochód odzyskany po kradzieży, które zostało uszkodzone, bądź bez pełnego wyposażenia to również je od Ciebie odkupimy. Jeśli więc nie macie czasu, by samodzielnie zajmować się sprzedażą auta, poświęcać czas kupującym, negocjować cenę, to doskonałym rozwiązaniem będzie nasz skup samochodów używanych w mieście Łódź. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym skupem aut używanych za pośrednictwem infolinii, która czynna jest przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Możemy do Ciebie dojechać lawetą pod wskazany adres i odebrać od Ciebie sprzedawane auto całkowicie za darmo.

Skontaktuj się z nami!

Skupujemy auta - całe woj. Łódzkie: