Skup aut Łódź
menu rozwijane
Skup aut Łódź 781 200 287

Złomowanie w Łodzi

Skupowanie powypadkowych i uszkodzonych samochodów przez profesjonalne stacje demontażu, umożliwia odzyskanie części kwoty, którą właściciele przeznaczyli na kupno auta. Analizy rynkowe wskazują, że ta branża jest ogromna. Blisko 1,2 miliona rocznie aut zostaje poddanych demontażowi lub złomowaniu! Większość samochodów zostaje poddana procesowi recyklingu motoryzacyjnego, który ma na celu między innymi ochronę środowiska.

Złomowanie aut Łódź - kto komu płaci?

Kto komu płaci za złomowanie samochodu? Zazwyczaj to właściciel auta dostaje pieniądze za swój wrak. Wysokość kwoty zależy od wagi samochodu. Często waha się ona w okolicach 300-500 zł.

Ale uwaga! W przypadku kiedy samochód nie będzie kompletny, czyli będzie posiadało masę poniżej 90 proc. masy nowego pojazdu, to stacja demontażu może pobrać opłatę od właściciela. Aczkolwiek opłata ta nie może być wyższa niż 10 zł za każdy brakujący kilogram.

Złomowanie auta może przynieść korzyści. Nie tylko pozbędziesz się starego, uszkodzonego samochodu, ale również odzyskasz część pieniędzy, które w niego włożyłeś. Pamiętajcie jednak, aby przestrzegać wszystkich procedur. Mamy tu na myśli m.in. zgłoszenie zezłomowania auta do odpowiedniego wydziału komunikacji. Złomowanie aut Łódź - skorzystaj z naszej oferty!

Masz dość swojego obecnego, leciwego już samochodu? Irytuje Cię w nim, że większość czasu spędza u mechanika? Nie chcesz i nie, co ważniejsze, nie opłaca się już inwestować w niego pieniędzy? Nic prostszego? Oddaj go do nas i skorzystaj z naszej usługi złomowania samochodu w Łodzi. Jest to idealna alternatywa dla ludzi, którzy nie chcą tracić czasu na sprzedaż auta na portalu aukcyjnym, zwłaszcza w sytuacji, w której szanse szybkiej sprzedaży są niewielkie. Zwróć się do nas! Chętnie Ci pomożemy w złomowaniu Twojego auta. Oszczędzisz czas i nerwy, a nasi fachowcy zrobią całą robotę za Ciebie oraz przygotują potrzebną dokumentację.

Złomowanie aut w Łodzi

The King - Złomowanie samochodów Łódź - chętnie pomoże Ci rozwiązać ten problem. Zajmiemy się wszystkimi, niezbędnymi formalnościami związanymi ze sprzedażą Twojego starego auta. Nie musisz się martwić tym, że Twoje auto nie jest na chodzi. Mamy w naszym auto skupie do dyspozycji lawety, którymi przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy Twój samochód. Jeśli chodzi o kwoty, o jakie ubiegać się mogą właściciele samochodów, to są one bardzo różne. Powodem tego jest to, że ciężko niekiedy ocenić wartość używanego samochodu. Ostateczną cenę klient może poznać po dokładnych oględzinach oraz po sprawdzeniu stanu technicznego. Na ostateczną cenę samochodu wpływ ma jego masa, dopiero po zapoznaniu się z nią wyliczana jest wartość pojazdu. Jest ona wyliczana indywidualnie pod każdego klienta, z racji wielu parametrów, na które składa się wycena.

Złomowanie samochodów Łódź - co oprócz tego?

Firma The King zajmuje się również skupem aut. To nasza duża zaleta, jeśli chodzi o współpracę z nami. Dzięki temu nie musisz się obawiać o to, czy przyjmiemy auto w stanie w jakim je posiadasz. Auto skup The King wyróżnia się na rynku tym, że przyjmujemy samochody w każdym stanie. Nie tylko sprawne, ale również niesprawne, uszkodzone, czy bez ważnego ubezpieczenia OC. Dzięki temu nasi klienci mają duży komfort i oszczędzają swój czas. Nie muszą szukać pomocy gdzie indziej, w innych tego typu firmach. Dodatkowo w przypadku skupu aut również dysponujemy auto-lawetą, która jest dostępna 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możemy podjechać do klienta i odebrać jego zepsuty samochód. Współpracując z nami mają Państwo zapewnioną legalną umowę sprzedaży, co później usprawnia proces wyrejestrowania auta w urzędzie komunikacji. Oczywiście na samym końcu współpracy wypłacana jest wcześniej ustalona wartość w gotówce na ręce klienta.

Firma The King jest gotowa, aby w każdej chwili pomóc rozwiązać Twój problem. Jeśli masz auto, którego chcesz się pozbyć to nie czekaj i zadzwoń jeszcze dziś, a na pewno Cię wysłuchamy!

Skontaktuj się z nami!

Skupujemy auta - całe woj. Łódzkie: